تاریخ ارسال : ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۵۴ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

گارگاه آموزشی اقامتگاه‌های بوم‌گردی در کاشان

کاشان نیوز: کارگاه آموزشی «اقامتگاه‌های بومگردی» چهارشنبه ۱۷ مرداد در هتل‌سرای عامری‌ها برگزار می‌شود. این کارگاه با حمایت اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کاشان از ساعت ۹ الی ۱۷  در سالن اجتماعات سرای عامری‌ها برگزار شده و در پایان به شرکت‌گنندگان گواهی دوره اعطا خواهد شد.

مدرسان کارگاه دو تن از متخصصان به نام گردشگری اصفهان هستند. دکتر مهدی راست قلم با فعالیت در بومگردی و گردشگری روستایی شناخته می‌شود دارای مدرک دکتری جغرافیا و برنامه‌ریزی روستایی از دانشگاه اصفهان بوده و مقالات و طرح‌های پژوهشی بسیاری در زمینه گردشگری خلاق روستایی ارائه داده‌اند. همچنین سایت شخصی دکتر راست قلم با نام روستایار به تازگی شروع به فعالیت کرده و در زمینه گردشگری روستایی اطلاعاتی به علاقمندان می‌دهد. آموزش‌های ایشان در راه‌اندازی کسب و کارهای گردشگری خلاقانه در روستاها را در مقالات این وبسایت و کانال گردشگری روستای خلاق ایشان می‌توان مشاهده کرد.

مدرس دیگر این کارگاه یک‌روزه خانم دکتر مهدیه لطفی، مسئول امور گردشگری و بوم گردی سازمان میراث فرهنگی اصفهان هستند. ایشان که تحصیلات خود را در رشته مدیریت گردشگری به پایان رسانده‌اند، تخصص و فعالیت شغلی خود را بر بومگردی و طبیعت‌گردی متمرکز کرده و تجربیات خوبی برای علاقمندان به بومگردی دارند.

در این کارگاه دو مبحث «اقامتگاه‌های بومگردی و چشم‌انداز آن» و «بازاریابی و بازسازی اقامتگاه‌های بومگردی» تشریح خواهد شد. بر طبق اعلام اداره میراث فرهنگی کاشان ورود علاقمندان و فعالان گردشگری در این دوره آزاد و رایگان است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71759
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: