تاریخ ارسال : ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۲۰ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
فرهنگسرای معراج برگزار می‌کند

گردشگری با طعم کتاب برای کودکان کاشانی در پایتخت کتاب ایران

کاشان نیوز: به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای معراج سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری کاشان طرح گردشگری با طعم کتاب در کاشان پایتخت کتاب ایران کلید خورد.

سیدرضا هاشمی با اعلام این خبر گفت: ویژه‌برنامه گردشگری با طعم کتاب به‌منظور ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی، آشنایی با تمدن و تاریخ اصیل فرهنگی کاشان و همچنین آموزش مبانی تفکیک زباله از مبدأ در بین کودکان و نوجوانان کاشانی برگزار می‌شود.

مدیر فرهنگسرای معراج افزود: شرکت‌کنندگان در این طرح که از دانش آموزان مقطع ابتدایی مدارس کاشان هستند ضمن بازدید از مراکز تاریخی و گردشگری کاشان نظیر خانه طباطبائی‌ها و عباسیان؛ در طرح خوانش گروهی کتاب شرکت می‌کنند.

وی افزود: فراگیری اصول و مبانی تفکیک زباله از مبدأ، آشنایی با زباله‌های خشک و تر و همچنین راه‌های جلوگیری از آلودگی محیط‌زیست نیز ازجمله برنامه‌هایی است که در این طرح اجرا می‌شود.

بازدید از نمایشگاه ۵۰ اثر از کاریکاتوریست‌های هنرمند درباره کتاب و کتاب‌خوانی نیز ازجمله برنامه‌های جانبی این طرح است که دانش آموزان در محل خانه عباسیان از آن بازدید می‌کنند.

شایان‌ذکر است این ویژه‌برنامه به مدت ده روز باهمت فرهنگسرای معراج سازمان فرهنگی ورزشی و با همکاری حوزه گردشگری شهرداری کاشان و همچنین سازمان مردم‌نهاد «ازنو» برگزار می‌گردد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=72796
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: