تاریخ ارسال : ۱۵ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱:۴۳ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
یک‌صد و بيست و سومين شماره هفته‌نامه سراج منتشر شد.

گزارش حضور سراج در نمایشگاه مطبوعات منتشر شد

کاشان نیوز: یک‌صد و بیست و سومین شماره هفته‌نامه فرهنگی اجتماعی، سیاسی سراج در گستره دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل منتشر شد.
«گزارش حضور سراج در بیست و سومین نمایشگاه مطبوعات»، تیتر یک این شماره است.
این گزارش در صفحه ۷ این شماره چاپ شده و به سخنان و دیدگاه‌های سخنرانان نشست «رسانه در تراز دارالمؤمنین» (که با اهتمام مدیرمسئول هفته‌نامه سراج در نمایشگاه مطبوعات برگزار شد) اختصاص دارد.
«اعتمادآفرینی و اقناع رمز موفقیت ساداتی نژاد در طرح شورای شهر ترکیبی آران و بیدگل» عنوان مطلب تحلیلی حسین قطنی باف در تفصیل شکل‌گیری شورای ترکیبی شهر آران و بیدگل است که در صفحه ۳ این شماره درج شده است.
«احب الله من احب حسینا» به قلم مدیرمسئول هفته‌نامه سراج به تفسیر این حدیث پیامبر گرامی اسلام اختصاص دارد.
در این یادداشت که در صفحه ۲ چاپ شده، سید محمد ساداتی نژاد، راه نجات و رستگاری را در معرفت و محبت و عشق به حضرت اباعبدالله الحسین (ع) دانسته است.
همچنین در این صفحه و در ستون «در محضر قرائتی» این معلم قرآن به چند سؤال عقیدتی و دینی پاسخ داده است.
در صفحه ۷، مطلب طنزی با عنوان «واقعاً خدا چه کرده توی این خلقت» در خصوص برگزاری نمایشگاه مطبوعات، از سلمان صاحب‌هنر دیده می‌شود.
در ستون‌ها و صفحات دیگر این هفته‌نامه اخباری از فعالیت‌ها و گفته‌های نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، خبرهایی از کشور، خبرهایی از کاشان و آران و بیدگل و گزارش تصویری از میهمانان غرفه سراج در نمایشگاه مطبوعات منتشر شده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=69142
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: