تاریخ ارسال : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت : ۸:۰۰ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly
از قرار شنیده‌ها فرماندار جدیدی برای کاشان نامزد شده است

یکدست شدن مدیریت شهرستان بحران آفرین خواهد شد

کاشان نیوز-امضا محفوظ: استاندار اصفهان که در جرگه اصلاح‌طلبان دسته‌بندی می‌شد ظاهراً پس‌ازاینکه امکان حضور در شهرداری تهران با حمایت اصلاح‌طلبان را نیافت با اقداماتی که در استان اصفهان انجام داد نشان داد که قصد دارد دلخوری خود را از این اتفاق به عینه نشان دهد. مدتی است که وی به اصطلاح فعالان سیاسی راهنمای چپ میزند اما به راست می‌پیچد!
ازجمله ادله و شاهد این ادعا حمیدرضا تأملی است که اخیراً به فرمانداری اردستان انتخاب‌شده، وی مدیری است که بدون هرگونه سابقه اجرایی در دوره احمدی‌نژاد به سمت معاونت فرمانداری کاشان منصوب‌شده بود و گفته می‌شود که ازجمله بورسیه‌های دانشگاه کاشان با شرایطی خاص بوده است که تعهد خدمت خود به این دانشگاه را سپری نکرده است علاوه بر وی، عباس بلانیان که رئیس ستاد تبلیغات انتخاباتی قالیباف بود نیز در دوره مهرعلیزاده به سمت فرمانداری خور و بیابانک انتخاب‌شده است.
خبری که می‌تواند تکمیل‌کننده تعجب‌برانگیز این انتصابات باشد خبر معرفی حسین حیدریان از طیف تندرو اصولگرایان کاشان به سمت فرمانداری کاشان به وزارت کشور است.
حیدریان که کارنامه قابل دفاعی در مدیریت و اداره ورزش کاشان نداشت با ابهاماتی در خصوص حقوق وی از بابت استخدامش در نهادی دولتی با حمایت اصولگرایان به عضویت شورای شهر کاشان درآمد و ریاست دو سال از شورای اسلامی شهر کاشان را در دوره قبل به عهده داشت اما در دوره پنجم شوراها وی موفق به کسب رأی از مردم نشد و حتی شنیده شده روند پرونده وی به علت حساسیتی که با این شرایط دارد به‌صورت محرمانه پیگیری شده است و گفته می‌شود یکی از نهادهای مرجع پاسخ به استعلامات در اظهارنظری این انتصاب را به علت یکدست شدن مدیریت در کاشان غیرقابل‌قبول اعلام کرده است.

طرفه اینکه وی بعنوان یک اصلاح‌طلب به وزرات کشور معرفی شده است!
در عالم سیاست یکدست شدن مدیریت یک شهرستان علامت خوبی نیست و مسلماً به انسداد سیاسی در آن حوزه خواهد انجامید که این هم تبعاتی دارد و در فرصت مناصب به آن پرداخته خواهد شد.
به‌طورقطع با انتخاب حیدریان به‌عنوان فرماندار یک جناح قدرت فائقه در شهرستان را قبضه کرده و مهم‌ترین اثر آن به کنار گذاشته شدن رسانه مستقل و به‌صورت کلی وعدم توجه به مطبوعات و نشریات غیر خودی است. با انتخاب حسین حیدریان به‌عنوان فرماندار با توجه به سابقه حیدریان، ساداتی نژاد و دیگر اصولگرایان باید منتظر خاموش شدن آخرین کورسوی رسانه در کاشان باشیم.
در آستانه روز جهانی آزادی مطبوعات که توسط یونسکو -سوم می مصادف با ۱۳ اردیبهشت-نام‌گذاری شده است این دغدغه بسیار مهمی است که مدیران شهری علاوه بر اینکه سواد و فهم رسانه‌ای داشته باشند به آزادی مطبوعات و گردش آزاد اطلاعات نیز اعتقاد عملی داشته باشند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=70848
مطالب مرتبط

 • reza اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ - ۳:۰۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  درست مثل شورای شهرتهران میشن تازه
  چیزخوبیه که…حاجی

  (1)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: