تاریخ ارسال : ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۶:۲۸ ق.ظ ۰ نظر
Print Friendly

یک سوم آران و بیدگلی‌ها عوارض نوسازی سال ۹۴ خود را پرداخت کردند

کاشان نیوز: سخن‌گوی شورای شهر آران و بیدگل از تحقق ۹۰ درصدی بودجه سال گذشته شهرداری اران و بیدگل خبر داد و افزود یک‌سوم مردم این شهر عوارض نوسازی خود را پرداخت کرده‌اند.

به گزارش نسل فردا به نقل از خطب‌شکن، سخن‌گوی شورای شهر آران و بیدگل با اشاره به افزایش بیش از ۸۵ درصدی بودجهٔ شهرداری در سال ۹۵ تاکید کرد: در سال جدید ایجاد منابع درآمدی پایدار برای شهرداری مورد توجه بوده است.

احمدرضا سعیدی با بیان این‌که در شوراهای گذشته بیش از ۴۰ درصد درآمدهای شهرداری از محل فروش زمین تامین می‌شد و در حال حاضر شهرداری در پی منابع درآمدی پایدار است اضافه کرد: این کار در حال حاضر باعث ایجاد معضل زمین برای شهرداری و کاهش نقش این منبع درآمدی به حدود ۲۰ درصد بودجه شده است.

وی در ادامه به تشریح برخی فعالیت‌های شهرداری در سال ۹۴ پرداخت و تصریح کرد: بیش از سه هزار مغازه در سطح شهر ممیزی و اطلاعات آن برای ثبت در نرم‌افزاز جامع شهری گردآوری شد.

سعیدی به طرح ممیزی منازل شهر نیز اشاره کرد و افزود: با وجود آن‌که معمولا چنین کاری هر ۵ سال یک بار انجام می‌شود، ولی امسال پس از ۲۰ سال صورت گرفت و موجب شد سامانی در مسألهٔ صدور قبوض عوارض نوسازی ایجاد شود.

سخن‌گوی شورای شهر با بیان این‌که در سال ۹۴ بیش از ۳۰ هزار قبض عوارض نوسازی در سطح شهر توزیع شده است خاطرنشان کرد: حدود یک سوم این قبض‌ها پرداخت شد.

گفتنی است بودجهٔ سال ۹۴ شهرداری آران و بیدگل ۵۰ میلیارد تومان بود که بیش از ۹۰ درصد آن محقق شد. این رقم در سال ۹۵ به ۹۰ میلیارد تومان افزایش یافته است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=56601
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: