تاریخ ارسال : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت : ۱۱:۵۰ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly
در صورت تصویب در صحن علنی؛

یک نماینده به حوزه انتخابیه کاشان و آران و بیدگل افزوده می‌شود

کاشان نیوز: سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس می‌گوید در صورت تصویب طرح افزایش نمایندگان مجلس شورای اسلامی یک نماینده به نمایندگان شهرستان اصفهان همچنین یک نماینده به حوزه انتخابیه آران و بیدگل و کاشان افزوده می‌شود.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، «اصغر سلیمی» درباره تصمیم روز شنبه جلسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خانه ملت با اشاره به اینکه موضوع افزایش تعداد نمایندگان در دستور کار این کمیسیون بوده است، گفت: بر این اساس یک کرسی به حوزه انتخابیه شهر اصفهان افزوده می‌شود و همچنین حوزه انتخابیه آران و بیدگل و کاشان نیز جدا و به هرکدام یک نماینده اختصاص می‌یابد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس دهم تصریح کرد: در این میان تعداد نمایندگان حوزه انتخابیه مراغه و عجب‌شیر نیز به ۲ نفر افزایش یافت و آذرشهر و اسکو نیز از تبریز جدا شد و یک نماینده به این منطقه اضافه شد.

وی افزود: همچنین حوزه‌های انتخابیه شهریار، قدس و ملارد به ۳ نفر، رباط‌کریم به ۲ نفر، ورامین، پیشوا و قرچک نیز به ۲ نفر افزایش یافت؛ در این میان به حوزه انتخابیه اسلامشهر با مرکزیت شهر اسلامشهر نیز یک نماینده اختصاص یافت.

سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: باید یادآور شد موضوع افزایش نمایندگان در کمیسیون در حال بررسی است و نکات ذکرشده باید به تائید نمایندگان مجلس در صحن علنی برسد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71186
مطالب مرتبط

  • دانلود آهنگ عاشقانه خرداد ۱, ۱۳۹۷ - ۳:۵۴ ق.ظ - پاسخ دادن

    سلام.خواستم بابت وبسایت خوبتون ازتون تشکر کنم و امیدوارم باعث ایجاد انگیزه براتون بشه

    (0)(0)
  • دیدگاه شما

    لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: