تاریخ ارسال : ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ ساعت : ۹:۴۵ ق.ظ ۳ نظر
Print Friendly
رییس اداره بهزیستی کاشان روز دوشنبه اظهار داشت:

یک چهارم جمعیت کاشان زیر پوشش بهزیستی است

یک چهارم جمعیت شهرستان کاشان که جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر را تشکیل می‌دهند زیرپوشش بهزیستی قرار می‌گیرد.

کاشان نیوز: یک چهارم جمعیت شهرستان کاشان که جمعیتی حدود ۱۰۰ هزار نفر را تشکیل می‌دهند زیرپوشش بهزیستی قرار می‌گیرد.

به گزارش ایرنا، رییس اداره بهزیستی کاشان روز دوشنبه در آیین افتتاح این طرح‌ها اظهار داشت: ۱۷۰ واحد مسکونی ویژه مددجویان شامل ۱۰۵ واحد مسکن مهر، ۳۵ واحد از سوی خیرین مسکن ساز و ۳۰ واحد خودمالک به بهره برداری رسیده است.
«سید امین عسگری» افزود: واحدهای مسکونی در ۱۹ هزار مترمربع با اعتباری افزون بر ۷۰ میلیارد ریال از محل آورده مددجویان، مشارکت‌های خیرین و اعتبارات بهزیستی احداث شده است.
وی همچنین از راه اندازی یک مرکز مشاوره ژنتیک از محل بخش خصوصی با اعتبار بیش از پنج میلیارد ریال و یک شرکت تعاونی اشتغالزا با ظرفیت آموزش و اشتغال ۲۰ معلول با اعتباری افزون بر دو میلیارد ریال خبر داد.
عسگری به افتتاح ۱۷ کارگاه خوداشتغالی و ۲۴ مورد مشاغل خانگی اشاره کرد و گفت: در این راستا ۴۸۰ مجوز مشاغل خانگی در این شهرستان در دوسال گذشته صادر و۲۰ میلیارد ریال تسهیلات خوداشتغالی و مشاغل خانگی نیز به مددجویان پرداخت شده است.
وی با اشاره به اینکه یک چهارم جمعیت شهرستان کاشان تحت پوشش اداره بهزیستی این شهرستان قرار دارند، یادآور شد: حدود ۱۰۰ هزار نفر از جمعیت کاشان زیرپوشش بهزیستی قرار دارند.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=28026
مطالب مرتبط

 • مهدی بهمن ۲۳, ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  مانده ام حرف ایشان را باور کنم یا اینهمه زرق و برق و ماشینها و خانه های انچنانی در خیابانهای شهر را. یک چهارم برای شهر ثروتمندی مثل کاشان قابل تامل است. اینطور نیست؟

  (0)(0)
 • یک همشهری بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ - ۹:۴۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  آیا این تعداد جمعیت زیر نظر بهزیستی بودن باعث افتخار است ونشان از وجود مشکلات اقتصادی یا اجتماعی در کاشان نیست.

  (0)(0)
 • رضا بهمن ۲۲, ۱۳۹۲ - ۴:۳۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  اولا ایشون که سید نیست برای جه به اول اسم ایشون سید اضافه شده
  دوما یه دستگاه ژنتیک به قیمت حدود 7 الی 8 میلیون تومن تو یه ساختمون اجاره ای جهت ژنتیک که 5 میلیارد ریال نمیشه میگن حدود 10 میلیون تومن نه پنج میلیارد ریال؟

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: