تاریخ ارسال : ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۵:۴۷ ب.ظ ۲ نظر
Print Friendly
با اعتباری افزون بر ۱۱ میلیارد ریال؛

۱۰ کیلومتر از جاده کاشان – برزک آسفالت می‌شود

کاشان نیوز: با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و یک‌صد میلیون تومان، بیش از ۱۰ کیلومتر از جاده کاشان – برزک از محدودهٔ پل راوند تا سه‌راهی شرکت سیمان آسفالت می‌شود.

معاون فنی و امور عمرانی فرمانداری ویژه کاشان با اعلام این خبر گفت: جاده کاشان – برزک – ورکان یکی از جاده‌های حادثه‌خیز شهرستان است و تلاش شده تا در زمینه اختصاص اعتبارات به عنوان اولویت شهرستان مدنظر قرار گیرد.

علیرضا چله‌دوان افزود: در بازدید سال گذشته معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار از راه‌های شهرستان؛ مجوز برگزاری مناقصه با اعتبار بالغ بر ۲ میلیارد تومان برای رفع نقاط حادثه‌خیز و روکش آسفالت بخشی از مسیر کاشان – برزک – ورکان از سازمان راهداری کشور اخذ گردید که الحمدالله با طی شدن روند قانونی و اداری، عملیات آسفالت ده کیلومتر از مسیر آغاز گردیده است.

وی اصلاح نقاط حادثه‌خیز پیچ و پل سعدآباد برزک، سه راهی کارخانه سیمان و گردنه نابر را از محل مجوز سازمان راهداری کشور ذکر کرد و یادآور شد: نقطه حادثه‌خیز پل سعدآباد برزک در سال‌جاری با اصلاح مسیر و رفت و برگشت عملیاتی گردیده است و عملیات تعریض گردنه نابر در حال انجام است.

معاون فرماندار در‌خصوص عملیات اجرایی گردنه نابر گفت: آسفالت مسیر گردنه نابر پس از عملیات بازگشایی گردنه عملیاتی شده و انشاءالله به‌زودی مشکلات ناشی از این نقطه حادثه‌خیز مرتفع می‌گردد.

چله‌دوان با بیان اینکه اعتبار لازم برای تعریض و به‌سازی هر کیلومتر از مسیر یک میلیارد تومان است تأکید کرد: ۱۱ کیلومتر مسیر دوبانده شده و ۴۹ کیلومتر باقی مانده است. تکمیل عملیات دوبانده کردن و تعریض مسیر کاشان – برزک – ورکان با اعتبارات موجود امکان‌پذیر نیست و تلاش کرده‌ایم نسبت به رفع نقاط حادثه‌خیز، به‌سازی مسیر و آسفالت بخشی از مسیر اقدام نماییم.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=61297
مطالب مرتبط

 • علی مهر ۱۳, ۱۳۹۵ - ۵:۱۶ ق.ظ - پاسخ دادن

  کاشان فیوز:چراکامنت بنده رادرخصوص این خبرنگذاشتید؟!هرکدام که به نفعتان باشدمنتشرمی کنید.

  (1)(0)
  • مدیر سایت مهر ۱۳, ۱۳۹۵ - ۴:۴۸ ب.ظ - پاسخ دادن

   به دلیل اینکه رعایت -شأن خودتان را نمی‌دانم اما می‌بینیم که- شأن مخاطبان را نمی‌کنید، همین برخورد شما در این دیدگاه دلیلی است برای اینکه دیدگاه‌های شما بر را برای رعایت حرمت مخاطبان منتشر نکنیم.
   ضمناً کاشان نیوز هم تریبون شما برای چاپلوسی از اشخاصی که با شعار و تظاهر مردم را نادان فرض می‌کنند نیست.

   (0)(1)

  دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: