تاریخ ارسال : ۰۵ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۴:۱۴ ب.ظ ۱ نظر
Print Friendly
۳ ماه پس از انتشار گزارش خاطره‌بازی با چهل جریب در کاشان آنلاین؛

۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بازسازی ورزش‌گاه شهید ناصر فکری اختصاص یافت

کاشان نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان کاشان از اختصاص ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار برای بازسازی رختکن‌ها و زمین چمن ورزش‌گاه شهید ناصر فکری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان کاشان، محمد‌جواد سلامیان‌زاده گفت: با پی‌گیری‌ها و رایزنی‌هایی که به‌عمل آمد، موفق به دعوت از «عباسی» مدیرعامل شرکت توسعه و نگه‌داری اماکن ورزشی به شهر کاشان و بازدید از ورزش‌گاه شهید ناصر فکری شدیم که برایند این سفر اختصاص ۲ میلیارد ریال برای بازسازی رختکن‌های ورزش‌گاه و محوطه زمین چمن آن بوده است.

اسلامیان‌زاده افزود: خوشبختانه با نظر مساعد مدیرعامل محترم شرکت و با توجه به نیاز اساسی استادیوم به رفع این نواقص که بار‌ها نیز مورد توجه رسانه‌های مختلف قرار گرفته بود، موضوع به صورت ویژه مورد توجه قرار گرفت و امروز شاهد اعزام کار‌شناسان نقشه‌برداری این شرکت در استادیوم شهید ناصر فکری بوده‌ایم که امیدواریم در آینده‌ای نزدیک شاهد تعمیرات اساسی و تخصیص ردیف اعتباری برای تغییر چهره این استادیوم بوده و در ادامه نیز اعتبارات ویژه‌ای را برای سایر بخش‌ها و قسمت‌های استادیوم پیر شهرمان اختصاص دهیم.

وی تصریح کرد: در خصوص تخصیص اعتبارات لازم برای تعمیرات اساسی پیست تارتان استادیوم ۱۵ هزار نفری نیز قول مساعد از طرف مدیرعامل محترم شرکت توسعه دریافت شده است. ضمنا پی‌گیری‌های آقای واحدیور و همچنین آقای خیمه‌کبود، ریاست هیات فوتبال شهرستان در این مورد جای تقدیر و تشکر دارد.

چندی پیش سایت کاشان آنلاین در گزارش مفصلی از وضعیت نامطلوب این ورزش‌گاه و بخش‌های مختلف آن خبر داده بود.

استادیوم شهید ناصر فکری کاشان به عنوان یکی از قدیمی‌ترین اماکن ورزشی کاشان است که به خاطر موقعیت از لحاظ دسترسی همیشه پذیرای ورزش‌کاران رشته‌های مختلف ورزشی بوده و قهرمانان ورزشی متعدد ملی و فراملی کاشان در این استادیوم تمرین و تعلیم دیده‌اند و شاهد رویداد‌های مختلف فرهنگی و ورزشی در دوران خود بوده است.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=63895
مطالب مرتبط

 • علی دی ۶, ۱۳۹۵ - ۹:۳۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  به بهانه هفتاد و هشتمین سالروز تولد استاد بهرام بیضایی؛
  هنر در بیضایی ها؛ از ابن روح تا بهرام پسر

  http://shabestan.ir/detail/News/596735

  (0)(0)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: