تاریخ ارسال : ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت : ۳:۴۸ ب.ظ ۸ نظر
Print Friendly
رئیس سابق آموزش‌وپرورش چرا نیمه‌شب عزل شد

استدلالی برای توجیه دم خروس

کاشان نیوز-امضا محفوظ: یک سایت خبری کاشان در تحلیلی مشعشعانه در مقام سخنگویی نماینده معظم کاشان برآمده است و در دفاع از جناب دکتر ساداتی نژاد که هرروز با خبرگزاری ملت چندین گفتگو و مصاحبه دارد اما حاضر نیست حتی در همان رسانه مدافع خودش گفتگویی یا حتی گوشه چشمی داشته باشد داد سخن داده است!
در این مقال، نویسنده دانشمند هرچه دم دستش رسیده برای تولید محتوایی که با صمغ کتیرا هم به دل نمی‌چسبد را به یکدیگر الصاق و تلاش کرده است افکار عمومی را قانع کند که نابسامانی آموزش‌وپرورش و اتفاقاً نصرآبادی درآمدن رئیس جدید و اضافه شدن یک نصرآبادی به مدیرانی که در کاشان پسوند نصرآبادی دارند کار نماینده نصرآبادی کاشان نیست!
مگر کسی چنین حرفی زده است؟ اگر از اصفهان یکی آمده و در این خصوص سخن گفته است از وی باید پرسید که جواب چه کسی را داده است؟ و آیا همان کس که چنین حرفی زده است منطق و دلیلی داشته یا بی‌منطق و بی‌دلیل چنین ادعایی مطرح کرده است که مدیری از اصفهان بیاید و شرایط مبهمی به وجود بیاورد و برود؟ مگر در کاشان خودمان گرفتاری و ابهام کم داریم؟!!!
و اما اگر عدم حضور فرماندار و دیگر مدیران شهر در مراسم معارفه رئیس جدید آموزش‌وپرورش مسئله‌ساز بوده است چرا این اتفاق افتاده است؟ و چه خوب که مدیران شهر تنها سکوت کرده‌اند و مانند جناب نماینده کسی را متهم و پیشاپیش رأی بدرقه صادر نکرده‌اند! این به منطق نزدیک‌تر نیست که کسی که باکسی موافقتی ندارد در بزرگ‌نمایی وی شرکت نکند؟
آیا عدم حضور بعض مسئولان بلندپایه کاشان در شهر وقتی‌که رئیس قوه مقننه کشور قرار بود به کاشان بیاید و نیز چند مورد دیگر که برای جلوگیری از اطاله کلام ذکر نمی‌شود مهم‌تر تلقی می‌شود یا این موضوع؟
و اما سؤال مهمی که چرا نزدیک ۹ ماه است کاشان رئیس آموزش‌وپرورش ندارد؟ چرا رئیس قبلی آموزش‌وپرورش نیم شب روزی که وزیر آموزش‌وپرورش دولت تدبیر و امید!!! رأی اعتماد آورد ناگهانی و بدون مقدمه و بدون اطلاع برکنار شد؟ چرا اگر تخلفی کرده بود که مستحق چنین رفتار دون شأنی برای کهن شهر کاشان بود، تاکنون خبری از دادگاه و محاکمه و افشاگری‌های جهادی در کار نیست؟ چرا باید مدیر اداره‌ای که در سایت موردنظر داد سخن و اهمیت جایگاهش داده‌شده است این‌گونه برکنار شود و احدی دم برنیاورد؟
به نظر می‌رسد اگر قرار است فرماندار مواخذه شود بهترین دلیل مواخذه‌اش، عزل بی‌دلیل و بی‌منطق رئیس آموزش‌وپرورش است نه عدم شرکت در جلسه معارفه رئیسی که هنوز محقق و معلوم نشده چرا مدیران شهر در جلسه معارفه وی شرکت نداشتند!
حال که در برابر این رفتار رسوا کسی دم برنمی‌آورد با تشبث به نیرنگ فرار به جلو طلب کار نشوید! گفته‌اند «یا عاقلانه سکوت کن یا درست حرف بزن» تا بیش از این بی‌آبرویی ببار نیاید!

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=71663
مطالب مرتبط

 • محمد مرداد ۲۱, ۱۳۹۷ - ۷:۵۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  کاشان نیوز انقد بی ارزش و غیرحرفه ای کار میکنه که حتی اگه حرف درست هم داشته باشه جز خودگویی و خودخندی و خوش آمدن هم حزبی هاش هیچ کاری نکرده. انقد غیرحرفه ای که آدم این متن زشت و پر از صفت و کنایه رو فقط میشه تو اینجا خوند و هنوز نفهمیدید که شان اون “نیوز” رو زیرسوال بردید. انقد شعور کار رسانه ندارید که حتی اسم نظردهندگان رو بولد میکنید که مثلا بهتر دیده بشه(علی اکبر شاهمیری جانباز۷۰در صد). خیلی مسخره اید خلاصه.

  (2)(0)
  • مدیر سایت مرداد ۲۲, ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱ ب.ظ - پاسخ دادن

   آنگاه که هدف وسیله را توجیه کند چنین شرایطی بوجود میاید که بخودتان اجازه میدهید به یک مجروح جنگ تحمیلی هم هتاکی کنید!
   آقای شاهمیری جانبازی است که مانند بسیاری از اطرافیان شما مجروحیت جنگی خود را پله و ابزاری برای بالارفتن از گرده مردم نکرده است. مراقب باشید هرچه به دهنتان میاید را نگویید.

   (0)(1)
 • ریاضی مرداد ۱۸, ۱۳۹۷ - ۸:۰۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  جناب کاشان نیوز من جای شما بودم خیلی به حاکمیت نصرآبادی ها بر ادارات کاشان خرده نمی گرفتم و گیرنمی دادم چرا که جناب ساداتی نژاد نصرآبادی دارد با این انتخابهایش گور صندوق رای آینده اش را می کند حالا این خط و این نشون…
  بگذارید همه شهر نصرآبادی شوند اصلا نام کاشان را بگذارید نصر آباد حالا که خودشان از این آبادی خوششان نیامد و اسمش را گذاشتند سفید شهر
  اصلا اول کاشان یک تابلو بزنند بنویسند به نصرآباد شهر مدیران فامیلی خوش آمدید بخدا مردم کاشان میفهمند و با شعور هستند…

  (0)(1)
 • ناشناس مرداد ۳, ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  برای کاشان نیوز متاسفم که اینقدر به دنبال متهم کردن نماینده هست از دنده کجت بلند شو مگر نمی دانی آقای مقنی مدیریت جدید از مدیران موفق کاشان است مگر نمی دانیدبه چند نفر قبلا پیشنهاد داده شده بود از دنده کج بلند سوید ومانند اقای ملک آبادی باشید که فرمود حق به حقدار رسید انشا الله خبرگزاری شما از نفاق مانند بنی اسرائیل نباشد .

  (2)(1)
 • فرهنگی مرداد ۱, ۱۳۹۷ - ۷:۵۸ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام. مختصر آنکه با آقای خدمتی همانطور برخورد شد که خودش رفتار کرده بود.

  (1)(1)
 • ناشناس مرداد ۱, ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  سلام زیاد نگران صحبت اقای ساداتی نژاد”بدرقه روحانی” نباشیدچرا که کمتر ازیکسال از آن میگذرد اگه شاید برخی مصالح نبود همه کشور او را بدرقه می کردند.

  (0)(2)
 • ناشناس تیر ۲۹, ۱۳۹۷ - ۵:۱۵ ب.ظ - پاسخ دادن

  عده ای از اصلاحطلبان بخصوص یکی از مدیران اصلاحطلب شهر در تخریب آقای خدمتی نقش مهمی داشتن و فرصت رو برای نماینده فراهم کردن، در واقع در زمین آقای ساداتی نژاد بازی کردن، بعدم هر جا هم نشستن قمپز در میکنن که نقش اصلی در ایستادن در برابر تصمیمات نماینده رو بعهده دارن….

  (0)(0)
 • سلام و تشکر خدمت مدیر محترم سایت کاشان نیوز:ای عزیز پناه بر خدا از شر اماره و شر نفس توجیه گر!!فکر کنم همگی مستحضریم چنانچه ائمه اطهار آن هم به اذن الله به داد این خلق الله که اکثرا به قول قران گرفتار شرور یاد شده و بیشتر هستیم نرسند بدانیم که شاید هم غافلیم که با این افکار و رفتار وگفتار و نوشتار چه بر سرمان و به ویژه چه بر سر این امت مستضعف خواهد آمد!!حال وای در سرای آخرت که چه پاسخ و اندو خته ای خواهیم داشت!؟به هر حال التماس دعا که در این صورت شاید دل سوخته ای شبی دعایمان کند انشاالله البته این را هم به خود متذکر شوم که دنیا اسباب علت معلول است یعنی دعا به دون تلاش حقیقی احتمالا بی اثر خواهد بود:

  (1)(2)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: