تاریخ ارسال : ۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ساعت : ۱:۰۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly

انجمن ادبی «کلیم کاشانی» ۱۸ ساله شد

کاشان نیوز: در آستانه هجدهمین سال تاسیس انجمن ادبی کلیم کاشانی، این انجمن برنامه ویژه‌ای را به همین مناسبت برگزار می‌کند.
علی‌رضا شیدا مدیر مسؤل و دبیر این انجمن در این‌باره گفت: این برنامه در ادامه برنامه‌های هقتگی انجمن، روز جمعه ۹۲/۲/۶ در محل برگزاری نشست‌های هفتگی (بقعه خواجه تاج‌الدین) و از ساعات ۱۷ به بعد برگزار می‌شود.
انجمن ادبی کلیم کاشانی یک انجمن مستقل ادبی است که هجده سال پیش توسط مرحوم «محمد وارسته» و «علی‌رضا نسایی (شیدا)» در کاشان تاسیس شده است. این انجمن در طول هجده سال گذشته علاوه بر نشست‌های شعرخوانی هفتگی، ویژه‌برنامه‌های گرامی‌داشت شاعران مطرح کاشانی را نیز در کارنامه داشته که می‌توان به برنامه‌های گرامی‌داشت «نجیب کاشانی» «مسیح کاشانی» «کلیم کاشانی» و مرحوم «بیدار مغز» اشاره کرد.
 انجمن ادبی کلیم کاشانی، همچنین چند سالی است ویژه‌برنامه‌های «همسفر با پاییز» که یک کنگره شعر در سطح ملی است و در پاییز هر سال برگزار می‌شود را نیز در کارنامه دارد.
نشست‌های کلیم‌خوانی و نقد و شعر‌خوانی هفتگی این انجمن بعد از ظهر جمعه‌ها از ساعت ۱۷ به بعد در محل بقعه خواجه تاج‌الدین جنب مسجد آقا بزرگ کاشان برگزار می‌شود.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=17931
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: