تاریخ ارسال : ۰۴ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۵:۲۸ ب.ظ ۱۴ نظر
Print Friendly
با حضور نیروی انتظامی معترضان به حضور خانم معتمدآریا متفرق شدند

جلسه نقد فیلم «یحیی‌سکوت نکرد» بخوبی برگزار شد

حضور فاطمه معتمدآریا در تنها مجتمع سینمایی کاشان باعث تجمع معترضین به حضور این هنرپیشه صاحب نام سینمای ایران در کاشان شد که با الفاظ رکیک و خلاف شرع اعتراض خود را اعلام کردند.

کاشان نیوز: جلسه نقد فیلم یحیی سکوت نکردحضور فاطمه معتمدآریا در تنها مجتمع سینمایی کاشان باعث تجمع اندک معترضین به حضور این هنرپیشه صاحب نام سینمای ایران در کاشان شد.

هفته گذشته رسانه‌ها از جلسه نقدو بررسی فیلم «یحیی‌سکوت نکرد» باحضور کارگردان‌ و بازیگر آن «فاطمه معتمدآریا» در ۴ بهمن ماه درمجتمع سینمایی کاشان خبر داده بودند اما شایعه عدم حضور خانم معتمدآریا نیز همزمان با این اخبار با توجه به مخالفت شورای فرهنگ عمومی کاشان به حضور این هنرپیشه مشهور سینمای ایران در کاشان قوت گرفته بود.معتمد آریا در سینمای کاشان

به گزارش خبرنگار کاشان نیوز، عصر امروز همزمان با اکران فیلم و حضور فاطمه معتمدآریا در سالن سینما بهمن کاشان عده‌ای که به حضور وی معترض بودند در جلوی سینما تجمع کردند و با الفاظ رکیک و خلاف شرع اعتراض خود را اعلام کردند، اما علیرغم این تجمع اکران فیلم بخوبی انجام و جلسه نقد نیز برگزار شد و خانم معتمد آریا نیز ضمن سخنانی در تمجید فرهنگ و هنر کاشان گفت از اینکه سینمای هنر و تجربه سیاسی نبوده و به دنبال پول نیست به آن علاقه دارد.

گفتنی است خانم معتمدآریا پس از جلسه نقد، قصد گفتگو در حضور مسئولین با معترضین را داشت که معترضین نپذیرفته‌اند.  پس از خارج شدن معتمدآریا به دلیل حضور تعدادی از معترصان در مجاور سالن سینما سانس آخر سینما کاشان فیلمی را به نمایش نگذاشت.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=52617
مطالب مرتبط

 • باقی بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  با هم خوب باشید
  این هم بگذرد

  (0)(0)
  • شهروند بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۳:۴۷ ب.ظ - پاسخ دادن

   درست است. این هم بگذرد. اما باید از خطاها درس گرفت تا در آینده تکرار نشود. مسئولان مختلف شهر کاشان باید از این هنرمند عزیز به خاطر این نوع نگاه غیر فرهنگی و غیر اسلامی عذرخواهی کنند باید اشتباه خود را بپذیرند که برخورد و قضاوت درستی درباره انسانها ندارند و از خود بپرسند اگر پیامبر اسلام بود اینگونه رفتار میکرد؟ انها هستند که به نگاه برخی از مردم جهت نادرست میدهند که عواقبش را میبینیم. افراطی گری را باید کنار بگذارند و آن را با ایمان و دفاع از ارزشها اشتباه نگیرند. اگر میخواهند احترامشان به عنوان مسلمان بین ما باقی بماند و ما را بیش از این از اسلام زده نکنند.

   (3)(1)
 • Saman بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۲ ق.ظ - پاسخ دادن

  واقعا جای تاسف دارد.باید از طرف کاشان و کاشانی ها از خانم معتمدآریا عذرخواهی کرد

  (4)(3)
  • شهروند بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۲:۲۰ ب.ظ - پاسخ دادن

   پیشنهاد خوبی است. کاش این کمپین رو راه بیندازند.مسئولین شهر هم باید عذرخواهی کنند. و قول بدهند که دیگر این گونه رفتارها تکرار نخواهد شد. این نوع نگاه سرشار از بی احترامی قابل تحمل نیست.

   (1)(2)
 • گیلاسی بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۹:۴۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  من به عنوان یک شهروند کاشانی تاسف عمیق خودم را ابراز می کنم و از خانم معتمد اریا معذرت خواهی می کنم

  (3)(2)
 • ناشناس بهمن ۷, ۱۳۹۴ - ۸:۳۱ ق.ظ - پاسخ دادن

  لطفا کمپین عذرخواهی از سرکار خانم معتمد آریا را از طرف کاشانی های اصیل راندازی کنید(آمران این قضیه کاشانی نیستند)

  (5)(2)
 • علیرضا بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۶:۲۴ ب.ظ - پاسخ دادن

  با درود.من بعنوان یک کاشانی اصیل واقعا متاسفم وازطرف خودم و مردم مهمان نواز-خونگرم و بافرهنگ کاشانی از خانم معتمد آریا عذر خواهی میکنم.

  (7)(2)
 • حمید بهمن ۶, ۱۳۹۴ - ۸:۳۳ ق.ظ - پاسخ دادن

  اصلا سابقه نداشته تو کاشان چنین کارهایی, یکی سوال کنه از این برادران و خواهران چرا نرفتید تو سینما بشینید متمدنانه صحبت کنید؟ , نیروی انتظامی هم که موافقت کرده بود

  اگر واقعا مشکلی دارید چرا درست صحبت نمیکنید؟ چرا فقط میخواهید داد و بیداد کنید؟

  حالا آبروی شهر را حفظ کردید با این کار یا آبروی همه ما را با هم بردید؟

  (11)(3)
 • مهتاب بهمن ۵, ۱۳۹۴ - ۸:۲۱ ب.ظ - پاسخ دادن

  بسیار از شنیدن این خبر متاثر و متاسف شدم. ایشون مهمان ما بودند. خووووب حرمت مهمان را نگه داشتند…
  می توانستیم خاطره یک سفر خوش را برای ایشان رقم بزنیم.
  کی میخواهیم اخترام گذاشتن را یاد بگیریم؟
  دیوارهای شهرم این روزها مثل میله های قفس است…

  (11)(4)
 • علیان بهمن ۵, ۱۳۹۴ - ۶:۴۷ ب.ظ - پاسخ دادن

  چشم آقای …[حذف توسط مدیر سایت]روشن خبرش از شبکه های ضد انقلاب هم پخش شده

  (1)(2)
  • مدیر سایت بهمن ۵, ۱۳۹۴ - ۷:۵۶ ب.ظ - پاسخ دادن

   لینک‌های ذیل نشان دهنده عمق بی وجدانی این نظر دهنده و همپالکی‌های وی است. در حالی که مهم‌ترین شبکه‌های خبری خارجی به نقل از خبرگزاری‌ها رسمی خبر را نقل کرده‌اند اینها سعی میکنند به کاشان نیوز حمله کنند که خبر یک واقعه در خارج از کشور نقل شده!. اگر شنیده شدن این خبر بد است چرا مرتکب می‌شوید و اگر اقدام شما خوب است چرا از نقل خبر آن در دنیا واهمه دارید؟
   صدای آمریکا به نقل از ایلنا
   رادیو زمانه به نقل از ایلنا

   (6)(0)
 • محمد جواد بهمن ۵, ۱۳۹۴ - ۶:۲۹ ب.ظ - پاسخ دادن

  مردم کاشان بعنوان مسلمان شیعه وباپشتوانه فرهنگ وادب ایرانی باید با عمل خود جواب افرادی که فقط خود وگروه خود را قبول دارند بدهند

  (3)(0)
 • ابوالفضل بهمن ۵, ۱۳۹۴ - ۳:۳۶ ب.ظ - پاسخ دادن

  سلام
  باعث تاسف است که …[حذف توسط مدیر سایت] این افراد تحریک شده توسط تندروان انحرافی آبروی شهر کاشان را خدشه دار می کند. این عده توسط کسانی که فقط نگران موقعیت خود هستند تحریک شده اند چون پیشاپیش از شکست خود در انتخابات جاری مجلس اطلاع پیدا کرده اند. مصاحبه کارگردان فیلم راجع به آبروریزی این عده را می توانید از لینک زیر بخوانید:
  http://fararu.com/fa/news/260084/%D8%A7%D8%B9%D8%AA%D8%B1%D8%A7%D8%B6-%D8%AF%D9%84%D9%88%D8%A7%D9%BE%D8%B3%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%AD%D8%B6%D9%88%D8%B1-%D9%81%D8%A7%D8%B7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%B9%D8%AA%D9%85%D8%AF%D8%A2%D8%B1%DB%8C%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%A7%D9%86

  (5)(0)
 • علی بهمن ۵, ۱۳۹۴ - ۷:۱۰ ق.ظ - پاسخ دادن

  عموما دلواپسان اهل تعامل و گفتگو نیستند . اینان با چوپ وچماق و ….. بیشتر رفاقت دارند تا با گقتگو …

  (18)(3)
 • دیدگاه شما

  لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: