تاریخ ارسال : ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت : ۱:۴۵ ق.ظ ۱ نظر
Print Friendly

مسؤلان نباید اختلافات خود را در رسانه‌ها مطرح کرده و یا در بین مردم ابراز کنند.

امام جمعه موقت کاشان:
مسؤلان نباید اختلافات خود را در رسانه‌ها مطرح کرده و یا در بین مردم ابراز کنند.
روزنامه کاشان: حجت‌الاسلام «محمدرضا اسماعیلی» امام جمعه موقت کاشان، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: در مدت اخیر شاهد بروز تنش‌هایی در رسانه‌ها میان مسئولان دولت و مجلس بودیم که نباید اینگونه در رسانه‌ها منتشر می‌شد.
به گزارش خبرگزاری فارس، محمدرضا اسماعیلی، با بیان اینکه مردم وفاداریشان را به نظام، ولایت و مسئولان نشان دادند و همواره به ندای مقام معظم رهبری و مسئولان برای نقش‌آفرینی در عرصه‌های مختلف، از جمله انتخابات لبیک گفتند تأکید کرد: نباید دود این اختلافات کوچک به چشم رود و از آن سو زمینه را برای سوءاستفاده فرصت‌طلبان مهیا کند.
امام جمعه موقت کاشان تصریح کرد: اگر برخی مسئولان قصد مچ‌گیری و یا گفت‌وگوهایی تنش‌زا دارند باید آن را در میان خود حل و فصل کنند نه آنکه آن را در رسانه‌ها مطرح کرده و یا در بین مردم ابراز کنند.
اسماعیلی در ادامه به مسئله گرانی‌ها نیز اشاره و خاطر نشان کرد: با وجود آنکه این مسئله یک معضل جهانی است، اما گویا بعضی از مسئولان نیز در این میان غفلت کرده‌اند.
وی با تأکید بر اینکه نمی‌توانیم در مورد گرانی‌های کنونی فرافکنی کنیم بیان داشت: به هیچ وجه این مسئله که قیمت‌ها باری به هر جهت بوده و بهای کالا‌ها در جاه‌های مختلف با هم متفاوت باشد پذیرفتنی نیست.
خطیب نماز جمعه کاشان با اذعان به اینکه مسئولان در برابر مشکلاتی بزرگ‌تر سربلند بیرون آمده‌اند عنوان کرد: انتظار می‌رود مسئولان این بار نیز با اتخاذ راهکار‌ها و تصمیماتی درست گرانی به وجود آمده را نیز مدیریت و برطرف کنند چراکه کسانی هستند که به سختی زندگی را می‌گذرانند و نباید بیش از این متحمل مشکلات و هزینه‌ها شوند.
اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مسئله کم‌آبی شهرستان کاشان ابراز داشت: با وجود نزول برکات آسمانی قابل توجه در این مدت اخیر، اما هنوز با استاندارهای بارندگی فاصله داریم و با توجه به افزایش جمعیت باید با یک مدیریت صحیح در زمینه مصرف آب در بخش‌های کشاورزی، صنعتی و خانگی از هدر رفت آب جلوگیری کنیم.
وی با اشاره به فرارسیدن فصل گلاب‌گیری در شهرستان نسبت به بروز برخی ناهنجاری‌های اجتماعی و اخلاقی در این زمان هشدار داد و فعالیت جدی ستاد امر به معروف و نهی از منکر را در این خصوص خواستار شد.

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=4754
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: