تاریخ ارسال : ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۴:۳۱ ب.ظ ۰ نظر
Print Friendly
دولت 4% قاچاق مبارک!

هرچه در توان دارند بکار گرفته‌اند تا کاشان را مخالف دولت نشان بدهند!

کاشان نیوز-سعید غلامیان: حمله به رئیس جمهور توسط نماینده کاشان و آران و بیدگل، حمله به فرماندار کاشان توسط یک معمم جوان… و شعارها و نوشته‌هایی بی نام و نشان که نشان میدهد عده‌‌ای می‌خواهند کاشان و کاشانی‌ها را مخالف رئیس جمهور قانونی معرفی کنند.

اما فراموش نکنیم که اگر چه کاشان در طول تاریخ نوعی محافظه کاری سیاسی را در خود داشته و با اندکی تأمل وارد بزنگاه‌های سیاسی شده است، اما با ورود به آن مراحل بطور قطع قدرت تشخیص سره از ناسره را داشته و منافع جمعی خود را خوب تشخیص داده است.

بگذریم از تبلیغاتی که ممکن است رای دهنده را در اندک زمانی فریب داده و یا وعده‌هایی که در نظر اول هر کسی را به تأمل وادارد، شگردهایی که عامه مردم را در کوران بمباران تبلیغاتی گیج و سردرگم می‌کند.

دور بعد کسانی که امروز عزم‌شان را جزم کرده‌اند چهره‌ای مشوه و مخالف دولت از کاشانی‌ها در رسانه‌ها و جوامع ملی ترسیم کنند پیامی را دریافت خواهند کرد که حیرت‌زده‌شان خواهد کرد. حال بگذار با نوشتن مخفیانه شعار بر درب ستاد انتخاباتی روحانی دق دل‌شان را خالی کنند، با نام‌های مستعار نظر بدهند و با زبانی تلخ شادی ۵۰ درصد مردم کاشان را به کامشان تلخ کنند! ایشان بدانند با تندروی و توهین و بدگویی در کشور منزوی خواهند شد.

هم مردم سرانجام حلال را از حرام تشخیص داده و هم چهار سال بسرعت می‌گذرد.

هین بگـــو که ناطقه جُو می‌کَنَد             ​​تا به قرنی بعد ما آبی رسد
گرچه هر نسلی سخن آری بُوَد              لیک گفت سالفان یاری بُوَد

لینک خبر: http://kashannews.net/?p=67057
مطالب مرتبط

دیدگاه شما

لطفا مقدار صحیح را در کادر زیر وارد نمایید: